Avrupa'da En Çok Oynanan Maçlar İddaa'da En Çok Oynanan Maçlar Tutturma İhtimali Olan Maçlar İddaa Value Maçlar Oranı Değişen Maçlar Oranı Düşen Maçlar Banko Tahminler Bilgisayar Tahminleri Hazır İddaa Kuponları Bugünkü İddaa Bülteni İddaa Geniş Ekran Canlı - Maç Sonuçları Biten Maç Özetleri SüperLig Puan Durumu Canlı Maç İzle
SAAT LİG KOD KARŞILAŞMA MS1 MSX MS2 İ.Y M.S
14:00 HAZ 102 İzlanda (U21) - Çek Cumhuriyeti (U21) v
15:00 HAZ 106 Kuzey İrlanda (U21) - Bulgaristan (U21) v
16:00 AFUK 107 Malavi - Fas 3,50 3,10 1,70 v
17:00 AFUK 108 Sudan - Ekvator Ginesi 1,85 2,90 3,20 v
19:00 HAZ 110 Rusya (U21) - İsveç (U21) v
20:00 AFUK 111 Botsvana - Angola 3,20 2,90 1,85 v
20:00 AFUK 112 Burkina Faso - Moritanya 1,55 3,50 3,75 v
21:00 HAZ 114 Finlandiya (U21) - Norveç (U21) v
21:00 HAZ 115 İsviçre (U21) - Hirvatistan (U21) v
21:00 AL3 116 Fortuna Köln - Aalen 1,90 2,90 3,00 v
22:00 HOL2 118 Almere City - Oss 1,70 3,30 3,20 v
22:00 HOL2 119 Den Bosch - Telstar 1,55 3,30 4,00 v
22:00 HOL2 120 Fc Eindhoven - Dordrecht 1,70 3,40 3,10 v
22:00 HOL2 121 Volendam - Cambuur 1,95 3,20 2,70 v
22:00 HOL2 122 Waalwijk - Helmond Sport 1,30 4,30 5,00 v
22:05 İKCL 123 Partick Thistle - Inverness Ct 2,10 2,90 2,60 v
22:30 BEL2 124 Lommel - Oh Leuven 2,30 2,90 2,40 v
22:30 U20ELIT 125 Almanya (U20) - Portekiz (U20) 1,85 3,10 3,00 v
22:30 İR1 126 Cobh Ramblers - Shelbourne 3,60 3,30 1,60 v
22:45 AFUK 127 Cezayir - Gambiya 1,45 3,40 4,60 v
22:45 İR1 128 Athlone - Longford 2,70 2,80 2,10 v
22:45 İR1 129 Galway United - Drogheda 2,90 3,20 1,85 v
22:45 İR1 130 Wexford Youths - Bray Wanderers 12,50 6,25 1,05 v
23:00 HAZ 133 Arjantin - Venezuela 1,15 4,75 9,00 v
23:00 İRL 134 Finn Harps - Shamrock Rovers 5,50 3,60 1,35 v
23:00 İS2 135 D.La Coruna - Almeria 1,50 3,20 4,60 v
23:00 İS2 136 Tenerife - Osasuna 2,40 2,70 2,40 v
23:30 PER 137 Real Garcilaso - Depor Binacional v
01:15 PAR 138 General Diaz - Sportivo Luqueno v
03:00 HAZ 139 Peru - Paraguay 2,10 2,80 2,70 v
04:00 HAZ 140 Guatemala - Kosta Rika 3,30 3,20 1,70 v
05:15 HAZ 141 Meksika - Şili 2,10 2,90 2,60 v
08:00 JAP2 142 Kofu - Zweigen Kanazawa v
08:00 JAP2 143 Niigata - Avispa Fukuoka v
08:00 JAP2 144 Omiya - Mito Hollyhock v
08:00 JAP2 145 Yokohama Fc - Fc Gifu v
09:00 JAP2 146 Kashiwa - Fagiano Okayama v
11:00 JAP2 147 Ehime Fc - V-Varen Nagasaki v
12:00 U17 148 İtalya U17 - Romanya U17 v
12:00 U19 149 İrlanda Cumhuriyeti (U19) - Azerbaycan U19 v
13:00 U19 150 Almanya U19 - Norveç (U19) v
13:30 U19 151 Sirbistan (U19) - Belçika (U19) v
14:00 U17 152 Almanya U17 - İzlanda U17 v
14:00 S3-2 153 Çatalcaspor - Elaziz Bld.Spor v
14:30 S3-1 154 Yomraspor - Tepecikspor v
15:00 U17 155 Avusturya U17 - Türkiye U17 v
15:00 U17 156 Çek Cumh. U17 - K.İrlanda U17 v
15:00 U17 157 Portekiz U17 - Polonya U17 v
15:00 İN1 158 Walsall - Barnsley 4,00 3,30 1,55 v
15:00 U19 159 İspanya (U19) - Galler U19 v
15:00 S2-B 160 Ankara Demirspor - Sakaryaspor v
15:00 S2-B 161 Eyüpspor - Amed Sportif v
15:00 S2-B 162 Bayrampaşa - Keçiörengücü v
15:00 S2-B 163 Sancaktepe Bld.Spor - Gümüşhanespor v
15:00 S3-3 164 Halide Edip Adivar Sk - Fatsa Belediyespo v
15:00 S3-3 165 Bağcilar Sk - Yeni Corumspor v
15:00 S3-3 166 Bucaspor - Adliyespor v
15:30 İBSL 167 Chesterfield - Sutton United 1,85 3,00 3,10 v
16:00 AFUK 168 Burundi - Gabon 2,30 2,70 2,50 v
16:00 AL3 169 1860 Münih - Sv Meppen 1,85 3,00 3,10 v
16:00 AL3 170 Hallescher - Wehen 2,10 3,10 2,50 v
16:00 AL3 171 Jena - Uerdingen 05 2,20 3,00 2,40 v
16:00 AL3 172 Karlsruhe - Hansa Rostock 1,70 3,20 3,30 v
16:00 AL3 173 Preussen Munster - Unterhaching 2,10 3,10 2,50 v
16:00 AL3 174 Sonnenhof Grossaspach - Würzburger Kickers 3,10 3,00 1,85 v
17:00 U19 175 Fransa (U19) - İsviçre U19 v
17:00 U19 176 Yunanistan (U19) - İngiltere (U19) v
17:00 U19 177 İtalya U19 - Ukrayna U19 v
17:00 U19 178 Rusya U19 - Romanya (U19) v
17:00 POL1 179 Stomil Olsztyn - Rakow Czestochowa 4,00 3,30 1,55 v
17:30 İR1 180 Cabinteely - Limerick 1,50 3,30 4,30 v
18:00 U17 181 Hollanda (U17) - İsrail U17 v
18:00 İN1 183 Afc Wimbledon - Gillingham 1,90 2,90 3,00 v
18:00 İN1 184 Bradford - Blackpool 2,30 3,00 2,30 v
18:00 İN1 185 Burton Albion - Accrington 1,70 3,20 3,30 v
18:00 İN1 186 Coventry - Oxford 2,10 2,80 2,70 v
18:00 İN1 187 Luton - Doncaster 1,65 3,30 3,40 v
18:00 İN1 188 Peterborough - Southend 1,75 3,20 3,20 v
18:00 İN1 189 Plymouth - Bristol Rovers 2,30 2,70 2,50 v
18:00 İN1 190 Rochdale - Scunthorpe 2,20 2,90 2,50 v
18:00 İN1 191 Shrewsbury - Portsmouth 2,70 2,80 2,10 v
18:00 İN2 192 Carlisle - Cambridge 1,85 3,00 3,10 v
18:00 İN2 193 Cheltenham - Northampton 2,30 3,00 2,30 v
18:00 İN2 194 Colchester - Tranmere 2,10 3,10 2,50 v
18:00 İN2 195 Crawley - Lincoln 3,10 3,10 1,80 v
18:00 İN2 196 Grimsby - Bury 3,30 3,20 1,70 v
18:00 İN2 197 Macclesfield - Stevenage 2,30 2,90 2,40 v
18:00 İN2 198 Mansfield - Crewe 1,80 3,10 3,10 v
18:00 İN2 199 Mk Dons - Yeovil 1,35 3,60 5,50 v
18:00 İN2 200 Notts County - Exeter 2,60 2,90 2,10 v
18:00 İN2 201 Port Vale - Forest Green 2,50 2,70 2,30 v
18:00 İN2 202 Swindon - Morecambe 1,70 3,20 3,30 v
18:00 İBSL 203 Barrow - Harrogate 2,60 2,90 2,10 v
18:00 İBSL 204 Boreham Wood - Aldershot 1,85 2,90 3,20 v
18:00 İBSL 205 Braintree - Bromley 2,80 3,20 1,90 v
18:00 İBSL 206 Halifax - Solihull Moors 3,30 3,20 1,70 v
18:00 İBSL 207 Hartlepool - Wrexham 2,40 2,90 2,30 v
18:00 İBSL 208 Maidstone United - Ebbsfleet 3,30 3,10 1,75 v
18:00 İBSL 209 Salford City - Barnet 1,55 3,30 4,00 v
18:00 U19 210 Hollanda (U19) - Slovenya U19 v
18:00 U19 211 İskoçya U19 - Guney Kibris (U19) v
18:00 HAZ 212 Ürdün - Suriye v
18:00 İKCL 213 Dundee Utd - Alloa 1,35 3,80 5,00 v
18:00 İK1 214 Airdrieonians - Forfar 2,10 3,20 2,40 v
18:00 İK1 215 East Fife - Brechin 1,70 3,20 3,30 v
18:00 İK1 216 Montrose - Stenhousemuir 1,80 3,30 2,90 v
18:00 İK1 217 Raith Rovers - Dumbarton 1,60 3,40 3,50 v
18:00 İK1 218 Stranraer - Arbroath 3,90 3,60 1,50 v
18:00 İK2 219 Clyde - Annan 1,85 3,20 2,90 v
18:00 İK2 220 Cowdenbeath - Queens Park 2,50 3,10 2,10 v
18:00 İK2 221 Edinburg C. - Peterhead 2,50 3,10 2,10 v
18:00 İK2 222 Elgin - Albion Rovers 1,35 4,00 4,75 v
18:00 İK2 223 Stirling Albion - Berwick 1,35 4,00 4,75 v
18:00 İS2 224 Elche - Alcorcon 2,20 2,70 2,70 v
18:30 AFUK 225 Nijer - Misir 7,00 4,00 1,25 v
19:00 U17 226 Rusya U17 - İskoçya U17 v
19:00 U19 227 Macaristan U19 - Hirvatistan (U19) v
19:00 U19 228 İsrail U19 - Polonya (U19) v
19:00 POL1 229 Garbarnia Krakow - Wigry Suwalki 2,40 2,70 2,40 v
19:30 U17 230 Slovenya U17 - Belarus (U17) v
19:30 AFUK 231 Gine Bissau - Mozambik 2,00 2,90 2,80 v
19:30 AFUK 232 Zambiya - Namibya 2,40 2,70 2,40 v
19:30 U19 233 Çek Cumhuriyeti (U19) - Danimarka U19 v
19:30 İKCK 234 Gap Connahs Quay - Ross County v
20:00 U19 236 Portekiz (U19) - Türkiye (U19) v
20:00 HAZ 237 Brezilya - Panama 1,20 4,30 7,00 v
20:00 İTB 238 Lecce - Ascoli Picchio 1,65 3,10 3,75 v
20:00 İS2 239 Lugo - Albacete 2,00 2,80 2,90 v
21:00 AFUK 241 Gana - Kenya 1,25 4,00 6,50 v
21:00 U21 242 Arnavutluk (U21) - Türkiye (U21) v
21:15 PER 243 Molinos El Pirata - Melgar v
22:00 BOLİ 244 Club Destroyers - San Jose Oruro v
02:00 AFUK 246 Senegal - Madagaskar 1,15 4,75 8,50 v
22:00 URU 247 Atl Fenix - Danubio v
22:00 URU 249 Rampla Juniors Fc - Liverpool Montevideo v
23:15 KOL 252 Deportivo Pasto - Los Millionarios 2,50 2,70 2,30 v
23:30 PER 253 Ayacucho - Alianza Lima v
22:30 ABD 256 Dallas - Colorado 1,35 4,00 5,00 v
19:00 ABD 264 Philadelphia - Columbus 1,85 3,20 2,90 v
22:00 URU 248 Juventud Dl Piedras - Cerro Largo v
00:15 BOLİ 254 Jorge Wilstermann - Nacional Potosi v
00:15 PAR 255 Cerro Porteno - Guarani Asuncion v
01:00 KOL 257 Depor Cucuta - Atletico Nacional 2,00 2,80 2,90 v
01:00 URU 258 Penarol - Racing Montevideo v
01:30 KOL 259 Alianza Petrolera - Deportivo Cali 1,85 2,80 3,30 v
01:45 PER 260 Depor Cantolao - Sporting Cristal v
02:00 ARJ 261 Colon Santa Fe - San Lorenzo v
02:15 PAR 262 River Plate - San Lorenzo (Par) v
03:00 ABD 263 New York - Orlando City 1,25 4,50 5,50 v
00:00 ŞİLİSK 265 Univ. Catolica - Palestino v
03:45 KOL 266 Deportes Tolima - Union Magdalena 1,35 3,60 5,50 v
04:00 PER 267 Universitario - Alianza Universidad v
05:30 ABD 268 Los Angeles Fc - Salt Lake 1,25 4,60 5,50 v
07:00 JAP2 269 Kagoshima United - Machida Zelvia v
08:00 JAP2 270 Jef Utd Chiba - Kyoto Sanga v
08:00 JAP2 271 Tokushima - Tokyo Verdy v
08:00 JAP2 272 Yamagata - Ryukyu v
08:00 RUS1 273 Luch Energ Vladivostok - Tyumen 2,10 2,70 2,80 v
10:00 JAP2 274 Renofa Yamaguchi - Tochigi Sc v
11:00 RUS1 275 Tom Tomsk - Mordovia Saransk 1,85 2,80 3,30 v
13:00 RUS1 276 Rotor Volgograd - Sibir Novosibirsk 1,80 2,80 3,40 v
14:00 RUS1 277 Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad 2,10 2,70 2,80 v
14:00 RUS1 278 Chertanovo Moscow - Tambov 5,50 3,60 1,35 v
14:00 RUS1 279 Pfc Sochi - Ska-Khabarovsk 1,85 2,80 3,30 v
14:00 RUS1 280 Shinnik Yaroslavl - Fc Armavir 1,80 2,80 3,40 v
14:00 İS2 281 Rayo Majadahonda - Numancia 2,10 2,80 2,70 v
14:15 HOL2 282 Sparta Rotterdam - Nijmegen 1,75 3,30 3,10 v
14:30 RUS1 283 Spartak Moscow (B) - Olimpiyets 2,50 2,70 2,30 v
14:30 S3-1 284 Batman Petrolspor - Erzin Bld.Spor v
14:30 S3-2 285 Ofspor - Kemerspor 2003 v
14:30 S3-2 286 Adiyaman 1954 Sk - Düzcespor v
14:30 S3-2 287 Yeni Orduspor - Sultanbeyli Bld.Spor v
14:30 S3-2 288 Pazarspor - Karşiyaka v
14:30 S3-2 289 Osmaniyespor Fk - Alibeyköyspor v
14:30 S3-3 290 24 Erzincanspor - 1461 Trabzon v
14:30 S3-3 291 Diyarbekirspor - Bayburt İ.O.İ v
14:30 S3-3 292 Payasspor - Muğlaspor v
15:00 U17 293 İngiltere U17 - Hirvatistan U17 v
15:00 AL3 294 Kaiserslautern - Osnabruck 2,30 2,70 2,50 v
15:00 RUS1 295 Khimki - Zenit (B) 1,50 3,20 4,60 v
15:00 S2-B 296 Samsunspor - Niğde Anadolu Futbol Kulübü v
15:00 S2-B 297 Bodrum Bld Bodrumspor - Hacettepe Spor v
15:00 S2-B 298 Kastamonuspor 1966 - Sariyer v
15:00 S2-B 299 İnegölspor - Manisaspor v
15:00 S3-2 300 Kizilcabölükspor - Erokspor v
15:00 S3-2 301 Bergama Bld.Spor - Van Bşb.Spor v
15:00 S3-2 302 Altındağ Belediyespor - Kirşehir Bld.Spor v
15:00 S3-3 303 Kocaelispor - Cizrespor v
15:00 S3-3 304 Serik Belediyespo - Karacabey Bld v
15:00 S3-3 305 Turgutluspor - Gölcükspor v
15:45 DAN1 306 Fredericia - Nykobing 1,85 3,20 2,90 v
15:45 DAN1 307 Hb Koge - Hvidovre 1,75 3,30 3,10 v
15:45 DAN1 308 Nastved - Fremad Amager 1,60 3,30 3,60 0 - 0 v
15:45 DAN1 309 Roskilde - Thisted 1,45 3,40 4,60 v
15:45 DAN1 310 Viborg - Helsingor 1,65 3,20 3,60 v
16:00 AFUK 311 Demokratik Kongo - Liberya 1,30 3,75 6,00 v
16:00 AFUK 312 Zimbabve - Kongo 1,55 3,30 4,00 v
16:00 AL3 313 Sportfreunde Lotte - Braunschweig 2,60 2,90 2,10 v
16:30 HOL2 314 Go Ahead Eagles - Twente 2,40 3,20 2,10 v
17:00 AFUK 315 Orta Afrika Cumh. - Gine 2,80 2,70 2,10 v
17:00 AVŞE 316 Kazakistan - Rusya 4,60 3,40 1,45 v
17:00 AVŞE 317 Galler - Slovakya 1,85 2,90 3,20 v
17:00 POL1 318 Warta Poznan - Gks Tychy 2,80 2,70 2,10 v
18:00 BEL2 320 Tubize - Roeselare 2,60 2,90 2,10 v
18:00 AFUK 321 Benin - Togo 1,85 2,90 3,20 v
18:00 AFUK 322 Kape Verde - Lesotho 1,35 3,80 5,00 v
18:00 AFUK 323 Tanzanya - Uganda 2,00 3,20 2,60 v
18:00 İS2 324 Tarragona - Malaga 3,20 2,80 1,90 v
18:45 HOL2 325 Roda - Maastricht 2,00 3,20 2,60 v
19:00 U17 326 Danimarka U17 - İsviçre U17 v
19:00 U21 327 İrlanda Cumhuriyeti (U21) - Lüksemburg (U21) v
19:15 PER 328 Univ San Martin - Carlos A. Manucci v
20:00 AFUK 329 Libya - Güney Afrika 2,60 2,80 2,20 v
20:00 AVŞE 330 Macaristan - Hirvatistan 3,60 3,20 1,65 v
20:00 AVŞE 331 İsrail - Avusturya 2,90 2,90 1,95 v
20:00 AVŞE 332 San Marino - İskoçya 4,60 4,50 1,30 v
20:00 İS2 333 Cadiz - Cordoba 1,35 3,40 6,25 v
22:00 BOLİ 337 Guabira - Aurora v
22:00 İS2 338 Granada - Las Palmas 1,65 3,10 3,75 v
22:00 URU 339 Defensor Sporting - Montevideo Wanderers v
22:00 URU 340 Nacional Df - Plaza Colonia v
22:00 URU 341 Progreso - Boston River v
22:00 URU 342 River Plate (Uru) - Cerro v
22:45 AVŞE 343 Guney Kibris - Belçika 12,50 6,25 1,05 v
22:45 AVŞE 344 Hollanda - Almanya 2,20 3,00 2,40 v
22:45 AVŞE 345 Kuzey İrlanda - Belarus 1,60 3,10 4,00 v
22:45 AVŞE 346 Polonya - Letonya 1,25 4,25 6,00 v
22:45 AVŞE 347 Slovenya - Makedonya 1,40 3,50 5,00 v
22:45 İS2 348 Sporting Gijon - Oviedo 1,85 2,80 3,30 v
19:00 ABD 352 New England - Cincinnati 1,55 3,50 3,75 v
02:15 PER 336 Cesar Vallejos - Union Comercio v
00:30 PAR 353 Libertad - Sol De America v
00:00 KOL 354 Independiente Med. - Envigado 1,50 3,30 4,30 v
00:00 PER 355 Depor Municipal - Sport Boys v
01:00 KOL 356 Atletico Junior - Atletico Huila 1,25 3,75 7,50 v
02:30 PAR 357 Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion v
02:00 KOL 358 America De Cali - Jaguares 1,45 3,40 4,60 v
04:00 KOL 359 Santa Fe - Once Caldas 1,70 3,00 3,60 v
13:00 U17 360 Kosova U17 - Ukrayna U17 v
16:00 U17 361 İspanya U17 - Yunanistan U17 v
20:00 AVŞE 362 Türkiye - Moldova 1,05 6,25 12,50 v
21:00 AL3 364 Zwickau - E.Cottbus 2,00 3,00 2,70 v
22:00 HOL2 365 Ajax (B) - Utrecht (Ii) 1,05 6,25 12,50 v
22:00 HOL2 366 Jong Az Alkmaar - Psv (B) 2,80 3,30 1,85 v
22:45 AVŞE 367 Andorra - Arnavutluk 7,00 4,00 1,25 v
22:45 AVŞE 368 Fransa - İzlanda 1,15 4,75 9,00 v
22:45 AVŞE 369 Kosova - Bulgaristan 3,00 2,90 1,90 v
22:45 AVŞE 370 Lüksemburg - Ukrayna 8,00 4,75 1,15 v
22:45 AVŞE 371 Karadağ - İngiltere 5,00 3,50 1,40 v
22:45 AVŞE 372 Portekiz - Sirbistan 1,45 3,40 4,60 v
23:00 İS2 375 Mallorca - Zaragoza 1,75 3,00 3,40 v
23:30 PER 376 Univ De Cajamarca - Sport Huancayo v
02:15 PAR 377 Depor Capiata - Depor Santani v
01:30 KOL 378 Patriotas - La Equidad 2,00 2,80 2,90 v
02:00 ŞİL 379 Univ De Concepcion - Antofagasta v
03:30 KOL 380 Rionegro Aguilas - Bucaramanga 2,00 2,80 2,90 v
20:00 AVŞE 381 Ermenistan - Finlandiya 2,40 2,70 2,40 v
22:45 AVŞE 382 Bosna Hersek - Yunanistan 1,60 3,10 4,00 v
22:45 AVŞE 383 İtalya - Liechtenstein 1,45 4,60 3,40 v
22:45 AVŞE 384 Malta - İspanya 4,60 4,50 1,30 v
22:45 AVŞE 385 Norveç - İsveç 2,40 2,90 2,30 v
22:45 AVŞE 386 İrlanda Cum. - Gürcistan 1,35 3,60 5,50 v
22:45 AVŞE 387 Romanya - Faroe Adalari 1,10 5,50 10,00 v
22:45 AVŞE 388 İsviçre - Danimarka 1,85 3,00 3,10 v